Hi Tech GroupFIERA CEB Italiano English Francais Espanol
13 - 17 Maj 2014
Pawilon 1 Stand 64
Just in time furniture line Polski Russia China Brasil
NEWS info@hitechgroup.info
LAYOUTS OF AUTOMATION
layout

 
HI TECH GROUP narodził się z celem zaoferowania pełnego zakresu produktów dla branż drzewnej, aluminium, plastik. Każda firma z tej grupy zaoferuje rozwiązanie specjalistyczne, niezawodne i całkowicie produkowane we Włoszech. Wysoki poziomu technologiczy, zagwarantowany przez wielo pokoleniowe doświadczenia, umożliwia współpracę z czołowymi klientami na całym świecie.

Możemy zaoferować bardzo bogata ofertę skierowaną do małych jak również dużych firm produkujących meble:1- Piły panelowe i linie do rozkroju płyt Macmazza, aby uzyskać formatki gotowe (z jakością cięcia gotową do okleinowania z dokładnością dziesiętną) z paneli z drewna lub drewnopochodnych, linie do cięcia blatów z postformingu/okleinowane, HPL, duże grubości z płyty komórkowej (tzw. plastra miodu), linie produkcyjne do ramek/listew, cięcia aluminium, plastiku, płyt kartonowo gipsowych, i wielu innych materiałów o różnej twardości i grubości.

Projektowanie automatyki przemysłowej na różnych poziomach, obejmujące oprogramowanie zarządzające i optymalizujące, aby zmniejszać straty materiałów, do całkowitego projektowania pomieszczenia produkcyjnego.

Takie linie "Pod klucz" są realizowane na całym świecie, dopracowywane pod potrzebę klienta, i zostały oddane do użytku w ciężkie cykle pracy na 3 zmiany. Niektóre z nich można jeszcze oglądać w pracy, po 40 latach sprawnej roboty.
Top-Saw
2- Pełny zakres w ofercie centra obróbcze Cosmec sterowane numerycznie. W latach, dzięki elastyczności własnych projektów, orientowała się w produkcji maszyn wyskojego poziomu technologicznego, zdolnych do wykonywania różnych obrobek: frezowanie, wiercenie, szlifowanie, cięcie i grawerownie na różnych materiałach, m.in. drewno, plastik, alluminium itp.

Dostępny dzisiaj szeroki zakres, umożliwia realizację jakichkolwiek zapytań rynkowych. Cosmec produkuje również wielo piły.

Od 50 lat Cosmec gwarantuje, poza niezawodnością, stabilnością i solidnoścą które już są rozpoznawane, coraz więcej uwagi w bezpieczeństwie i łatwość w obsłudze.


Cosmec
5 assi
3- Wiertarki Alberti, spłóka która może pochwalić się 100 letnią historią w branży mechaniki.Od zawsze usytułowana w czołówce grupy firmy na rynku. Projektuje i produkuje urządzenia coraz bardziej nowoczesny aby odpowiadać wymogą klienta w jakości i wydajności.

Naszymi klientami są duże firmy przemysłowe jak również rzemieślnicy, działający w branży produkcja mebli i stolarka otworowa, dla których oferujemy konkretne rozwiązania do obróbki i zakładania elementów montażowych.

Oferujemy również rozwiąznia do wykonania obróbki w plastiku i metalach lekkich jak równiez systemach załadunkowych, rozładunkowych i do magazynowania elementów, współpracujących z maszynami, umoliwiając realizację lini produkcyjnej całkowicie automatycznej.


VAlberti

4- Rozwiązania w obróbce kalibracji i szlifowaniu. Produkcja  obejmuje szeroki zakres maszyn do obróbki płaszczyzn, od maszyny do kalibracji z dużą wydajnością po szlifierki do wykonczenia i polerowania płaszczyzn lub lakier o wysokiej wartości dodanej.

Bardzo duża ilość możliwych kompozycji, projektowanie bardzo elastyczne umożliwiające rozwiązanie dla różnych sytuacji, struktura maszyn bardzo solidna, dokładność i dopracowanie w każdym szczególe, powodują że z ofertą można uzyskać rozmaita dokładność w elementach obrabianych.
bord
5- Różne rozwiązania od prostych do maszyn pracujących w liniach automatycznych do produkcji, przygotowania i personalizacji mebli, aż do pakowania, będących podłączone do servera sterującego całym procesem.

Dzięki osiągniętemu wysokiemu poziomowi specjalizacji , może produkować linie do montażu mebli, magazynów dla surowca, półproduktów, magazynów wysyłkowych automatycznych, poruszania całymi stosami jak i panelami pojedynczymi w liniach z maszynami obróbczymi jak wiertarki, oklejarki, formatyzerki itd. 

layout
SITI

SITI
6-  Painting machinery


Rotomax
7-  Presse.

pressa1

pressa2
8-  CNC laser.

laser1

laser2Każdy produkt może być dostarczony osobno lub jako część w pełnym zakresie produkcji, z transporterami i oprogramowaniem zarządzającym całym cyklem produkcyjnym, również uporządkowanym za pomocą systemu z naklejkami dla zwiększenia organizacji pracy.  

Każde rozwiądanie jest rozważane ze wsparciem inżynieryjnym i oprogramowaniem zarządzającym powiększającym efektywność i wydajność.


HI TECH GROUP będzie na targach Xylexpo 2012 w Mediolanie.

Wszystkie firmy są do Pastwa dyspozycji.


Z poważaniem

DYREKCJA HANDOLWA:


Alberto  Storoni